Продовження строку дії паспорта та внесення даних про дітей здійснюватимуться в день звернення на безоплатній основі

🔥 1 листопада 2022 року Уряд України прийняв постанову «Про внесення зміни до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 р. №170», яка врегульовує процедуру внесення інформації до закордонного паспорта громадянина України.

❕Українці, які вимушено перебувають за кордоном внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, зможуть тепер більш оперативно продовжувати в українських дипломатичних установах строк дії паспортів громадянина України для виїзду за кордон, а також вносити відомості про дітей до паспортів батьків (законних представників).

🔥Продовження строку дії паспорта та внесення даних про дітей здійснюватимуться В ДЕНЬ ЗВЕРНЕННЯ НА БЕЗОПЛАТНІЙ ОСНОВІ.

✅ Ухвалена постанова Кабінету Міністрів України сприятиме мінімізації випадків перебування дорослих та дітей за межами України без дійсних документів.

📌 Більш детальна інформація про режими в’їзду та перебування за кордоном доступна на інтерактивній карті МЗС України: https://tripadvisor.mfa.gov.ua/

📌 Інформація отримана з офіційного веб-сайту Посольства України в Турецкій Республіці https://turkiye.mfa.gov.ua

Цей сайт використовує файли cookie для зручнішої роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie. (Політика конфіденційності)