Індивідуальні безкоштовні психологічні консультації для дітей та батьків

🚼 Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно із партнером ГО “ВГЦ Волонтер” та за підтримки Міністерства освіти і науки запустили індивідуальні психологічні консультації для дітей та батьків.

✅ Для отримання безоплатної онлайн консультації від професійних психологів необхідно зареєструватись на сайті https://poruch.me.
✅ Також через сайт https://poruch.me можна долучитись до групових зустрічей підтримки, які діють в рамках проєкту “ПОРУЧ” ще з березня.

💥 Консультації стануть у пригоді батькам чи опікунам, які прагнуть впоратись із тривогами, пов’язаними із війною, шукають способи справитися з нав’язливими думками, чи намагаються опанувати інструменти підтримки своїх дітей.
💥 А також — дітям, які шукають підтримки, хвилюються через невідомість та невизначеність, відчувають труднощі з адаптацією у новому середовищі чи намагаються пережити втрату.

📑 Анкета містить питання, які допоможуть краще зрозуміти запит людини та підібрати їй фахівця, який зможе найкраще допомогти в конкретній ситуації.
💥 ІНФОРМАЦІЯ, ЯКУ ЗАЛИШАЮТЬ В АНКЕТІ, Є КОНФЕДЕНЦІЙНОЮ. Її отримує лише психолог, який проводитиме зустрічі.

❕Важливо, що в межах проєкту працюють професійні психологи, які пройшли спеціальне навчання та мають досвід роботи із людьми, що пережили війну.

💥Індивідуальні консультації відбуватимуться в онлайн-форматі та є безплатними.

📌 Інформація отримана з https://www.unicef.org/ukraine (https://www.unicef.org/ukraine/press-release/poruch-individual-consulthttps://www.unicef.org/ukraine/press-release/poruch-individual-consultationsations)

Цей сайт використовує файли cookie для зручнішої роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie. (Політика конфіденційності)