Цифрове водійське посвідчення та техпаспорт у Дії невдовзі відображатимуться в польському застосунку mObywatel

🛂 Цифрове водійське посвідчення та техпаспорт у Дії невдовзі відображатимуться в польському застосунку mObywatel завдяки послузі кросдержавного шерингу.

🔥 Завдяки цій можливості українці, які змушені були виїхати до Польщі, зможуть додати цифрове водійське та техпаспорт з Дії у mObywatel і використовувати цифрові документи на рівні з паперовими.

🔥 За словами Державного секретаря з цифровізації Польщі Януша Цешинського, функціонал шерингу вже готовий. Очікуємо на спільний ЗАПУСК ПОСЛУГИ ДО КІНЦЯ РОКУ.

❕Кросдержавний шеринг документ — це не тільки наступний крок у розвитку цифрових взаємин між Україною та Польщею, а й ПЕРШИЙ У СВІТІ КЕЙС, коли дві країни проводять обмін документами у державних застосунках.

📌 Інформація отримана з офіційного телеграм-каналу Міністерства та Комітету цифрової трансформації України https://t.me/mintsyfra

Цей сайт використовує файли cookie для зручнішої роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie. (Політика конфіденційності)