Чи можливо змінити країну тимчасового захисту?

⁉️Чи можливо змінити країну тимчасового захисту?

🍀Коли ви отримуєте тимчасовий захист в ЄС, пов’язані з ним права дійсні тільки в країні, що дала вам дозвіл на проживання.
✅ Проте, якщо вам потрібно змінити країну, що забезпечує тимчасовий захист, ВИ МОЖЕТЕ ЦЕ ЗРОБИТИ.

⁉️Як це працює?

✅ Якщо ви зміните місце проживання і переїдете в іншу країну ЄС, дозвіл на проживання в першій завершиться, і ваші права там закінчаться.

❗️Важливо повідомити державні органи першої країни, що ви маєте намір переїхати до іншої держави-члена. Нова приймаюча держава повинна надати Вам тимчасовий захист і видати новий дозвіл на проживання.

🍀 Наприклад, якщо ви отримали тимчасовий захист (vorübergehender Schutz) у Німеччині, а пізніше подасте заяву на отримання тимчасового захисту в іншій країні ЄС, то втратите свій дозвіл на перебування (Aufenthaltserlaubnis) в Німеччині.

❗️Перед від’їздом необхідно подати заяву до відповідального за вас відділу у справах іноземців (Ausländerbehörde) про перенесення місця проживання (Wohnsitzverlegung).
‼️Якщо ваша заява буде прийнята, ви отримаєте «Bescheinigung über die Wohnsitzverlegung» (Довідку про зміну місця проживання»). У ній буде пояснено, що необхідно зробити далі та до якого органу в іншій країні ЄС звернутися.

📌 Інформація отримана з офіційної фейсбук-сторінки United4Ukraine

Цей сайт використовує файли cookie для зручнішої роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie. (Політика конфіденційності)