Більшість біженців з України планують повернутися додому

Відповідно до даних, опублікованих УВКБ ООН у справах біженців, більшість Українців сподіваються найближчим часом повернутися до України.

❕При цьому, 2/3 опитаних біженців планують залишатися у приймаючих країнах до моменту, поки не вщухнуть бойові дії і не покращиться ситуація з безпекою.

🔹Для дослідження УВКБ ООН та партнери опитали близько 4900 біженців з України в Чехії, Угорщині, Республіці Молдова, Польщі, Румунії та Словаччині в період із середини травня до середини червня 2022 року, щоб краще зрозуміти їхні профілі та майбутні наміри.

🔸Плани біженців щодо того, чи залишатися на місці, чи повертатися до України, суттєво відрізнялися залежно від регіону їхнього походження, часу, що минув з моменту переміщення, країн, які їх зараз приймають.

🔹Згідно даних проведеного опитування, більша частина тих, хто планував повернутися, приїхали з Києва та західних регіонів України.

📌 Інформація отримана
https://www.unhcr.org/uk/news/press/2022/7/62ce6ad64/unhcr-survey-finds-refugees-ukraine-hope-home.html

Цей сайт використовує файли cookie для зручнішої роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie. (Політика конфіденційності)