Що являє собою ресурс 4refugees.info?

4refugees.info – це інформаційний онлайн-ресурс для людей, які змушені покинути рідну країну. Започаткований, щоб допомогти українцям отримати якісну, достовірну та актуальну інформацію щодо умов в’їзду в різні країни світу. Надалі ресурс буде наповнюватися і вдосконалюватися як джерело корисної інформації для усіх людей у світі, які потребують допомоги.

4refugees.info сфокусований на інформації про імміграцію, щоб люди могли прийняти обґрунтоване рішення про країну, у якій вони шукатимуть прихистку. Наш ресурс допомагає знайти відповіді на питання про актуальні вимоги щодо віз та в’їзду у відповідну країну, а також на поширені питання про статус біженця та організації, які надають допомогу біженцям у різних країнах світу. На додаток до цільової інформації про певну країну користувачі нашого ресурсу зможуть знайти посилання на інші ресурси для пошуку житла, інформації про те, як дістатися до певної країни, а також одержати юридичну та іншу підтримку у пошуках безпечного місця.

Для кого призначається наш ресурс?

Для переселенців, які змушені покинути свої домівки через війну, конфлікт, насильство або судове переслідування, і які у пошуках безпеки повинні перетинати міжнародні кордони.

Хто створив цей ресурс?

Фахівці з питань імміграції, розвитку, правових питань і технічні фахівці з усього світу, які мають необхідні навички та ресурси для допомоги. Команда професійних юристів з України, українських та міжнародних спеціалістів з питань імміграції та біженців, програмістів та дизайнерів з України об’єдналася, щоб створити ефективний і простий у використанні інструмент.

Основна команда

Марина Аннабедієва
Імміграційні питання та управління проектом

Експерт з імміграційних питань, підприємець і ентузіаст організації соціального впливу. Марина – імміграційний експерт, директор ГО «Інтелектуальний Капітал України», спів-керівник двох проектів: першого у світі ресурсу для іммігрантів BeXpandy та української антикорупційної платформи Na.Lapu.

Анна Рудь
Операційне управління

Спеціаліст з економічного розвитку і розвитку бізнесу. Анна – операційний директор ГО «Людський капітал України», спів-керівник української антикорупційної платформи Na.Lapu. Анна Рудь є експертом з розвитку бізнесу і вже понад п’ять років працює у сфері організації продажів B2B, партнерства та управління.

Олексій Стародубов
Управління комунікаціями

Засновник UA Direct. Має понад 15 років професійного досвіду та спеціалізується на представництві іноземних інвесторів в Україні. У 2014 році Пан Стародубов заснував та очолив Кримський експертний центр – українську громадську організацію, яка займається економічними, соціальними та гуманітарними питаннями, пов’язаними з анексією Криму Російською Федерацією.

Назар Чернявський
Правові питання

Партнер Sayenko Kharenko визнаний серед найкращих юристів у сферах банківського та фінансового права, Визнаний Юристом року у сфері ринків капіталу за версією Best Lawyers in Ukraine 2021.

Цей сайт використовує файли cookie для зручнішої роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie. (Політика конфіденційності)